17 stycznia 2013

Pudełko - serce.

To ciekawe, ale najlepsze pomysły przychodzą do głowy w najdziwniejszych okolicznościach.Tak własnie było i  z tym. Pomysł narodził się w mojej głowie wczoraj (a właściwie dzisiaj) przed snem. :DI tak właśnie powstało fioletowo - różowe pudełko w grochy z kokardą. Doskonałe na upominek dla kogoś bliskiego, np. z okazji zbliżających się Walentynek. :)

Można je zrobić w dowolnej wielkości (o ile wielkość arkusza na to pozwoli :D), w różnych kolorach i ozdobić w sposób w jaki się chce. Wystarczy trochę wyobraźni! 

Można w nim przechować dosłownie wszystko. Na pewno sprawdzi się dobrze jako opakowanie na biżuterię, pojemnik na spinacze albo na akcesoria do włosów. :)U mnie pewnie stanie się po prostu dekoracją, chyba że wcześniej jakoś je zagospodaruję albo znajdzie nowego właściciela. :D
Różowe grochy i kokardka dosyć dobrze się sprawdzają. Dobrze pasują do tego koloru. Muszę przyznać, że jak na prototyp wyszło całkiem nieźle. Planuję zrobić jeszcze przynajmniej jedno takie wykorzystując inne kolory i inną dekorację. Rezultat na pewno umieszczę tutaj. :)
Sezon sesyjny się zbliża więc idę dalej świętować masę wolnego czasu, którą jak na razie jeszcze posiadam. :P

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każde pozytywne słowo, które sprawia mi radość za każdym razem gdy je czytam. ;)