1 grudnia 2014

Hello craftshow.

Hej!
Dzisiaj mam dla Was specjalnego LO'sa zrobionego specjalnie na najnowsze wyzwanie Scrappin' Fantasies. A dlaczego jest aż taki specjalny? Po 1 mamy cudownego sponsora - Studio Tekturek - i oczywiście biorąc udział w wyzwaniu możecie zgarnąć ich najnowszą kolekcję "Blanket Stories", a po 2 to ostanie wyzwanie na blogu SF. Łączą nas wspomnienia i duży senstyment do tego miejsca ale próbując wypromować nasz mały twóczy kącik coś po prostu nie wyszło. I pomimo tego, że wciąż darzymy uczuciem nie tylko ten blog, ale także i siebie w obrębie design teamu postanowiłyśmy zakończyć jego działalność właśnie teraz mając nadzieję, że bedziemy się z Wami spotykać i Was inspirować na naszych osobistych blogach, ale też i w innych mijscach w sieci. 
A teraz nie przedłużając - LO. Mam nadzieję, że się Wam spodoba. ;)

Hi!
Today I want to show you very special LO for Scrappin' Fantasies. It is special because: 1) we've got amazing sponsor - Studio Tekturek - and you can win their brand new collection named "Blanket Stories" by taking part in our challenge, and 2) this is the last challenge on SF blog. Yeah, we've got a lot of sentiment for this place and also a lot of memories connected with it but, you know, we're trying hard to promote it and something went wrong. And despite the love for the blog and towards every member of our team, we've decided to stop now hoping that we will be meeting and inspiring you on our personal blogs and in other places in the net.
But now, my layout. Hope you'll enjoy it! ;)


Świetnie się bawiłam przygotowując moją pracę ponieważ papiery są po prostu obłędne! Absolutnie się w nich zakochałam!

I had so much fun preparing my project because the papers are just GORGEOUS! I absolutely fell in love with them!A już jutro dzień darmowej dostawy w Eko - Deco!
Darmowa dostawa dotyczy każdej formy wysyłki przy zamówieniach powyżej 20 złotych więc naprawdę warto tym bardziej, że Święta za pasem i najwyższy czas na zabranie się za kartki i dekoracje. ;)Miłego dnia!
Have a nice day!

12 komentarzy:

 1. Super scrap :) Pędzę na scrappin-fantasies sprawdzić wyzwanie

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczny jest, taki pozytywny :)

  OdpowiedzUsuń
 3. kapitalny jest, mega pozytywny :D i te zdjęcia takie super <3

  OdpowiedzUsuń
 4. ale ekstra kolory i te zdjęcia takie słodkie! :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny jest, mnóstwo pozytywnej energii z niego bije :)

  OdpowiedzUsuń
 6. piękny jest ten scrap, ale zakończenie SF....hmmm, smutno mi będzie

  OdpowiedzUsuń
 7. świetne kolorki i czadowe zdjęcie, super pozytywne i uśmiechnięte :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde pozytywne słowo, które sprawia mi radość za każdym razem gdy je czytam. ;)